Kontakt0048 91 484 78 14
pliki do pobraniabiuro@edulingus.pl
Jesteś tutaj:     > Angielski po angielsku

Angielski po angielsku

Nauka angielskiego w kraju czy za granicą?

Oczywistym jest chyba dla każdego, że nauka języka angielskiego w jego ojczystym kraju jest najbardziej efektywna. Kurs bowiem nie trwa tylko podczas godzin lekcyjnych, lecz również po ich zakończeniu -język potrzebny jest juz podczas zakupów, zakwaterowania, komunikacji miejskiej,itp. Z naszych badań wynika, iż zadowolenie klientów odbywających kursy w krajach anglojęzycznych jest znacznie wyższe niż klientów uczących się angielskiego po angielsku w Polsce. Z tego powodu, nasza firma ukierunkowana jest głównie na kursy zagraniczne, do których zachęcamy wszystkie osoby pragnące doszlifować swój język bądź nauczyć się go od zera. Oferta nauki języka w tych krajach jest bardzo szeroka, i dopasowana dla każdego, jednak nie każdy wie, jak zorganizować sobie taki kurs.

Jak wyjechać na kurs angielskiego za granicą?

Biuro Edulingus pomaga w doborze najlepiej dopasowanego do potrzeb klienta kursu, niezależnie od wieku. Świadczymy kompleksowe usługi - od wybrania odpowiedniego kursu języka i zakwaterowania, zorganizowania transportu, transferu (przedstawiciel szkoły odbiera kursanta już z lotniska), po ubezpieczenie, itp. Wystarczy złozyć zapytanie np. poprzez adres biuro@edulingus.pl aby otrzymać propozycje i wyceny kursów.

Który kraj wybrać na naukę angielskiego?

Angielskiego można uczyć się w wielu krajach. W Europie najpopularniejszymi są Wielka Brytania, Irlandia i Malta, a ostatnio również Cypr i Turcja (tak, ten kraj ma swoje angielskie "enklawy").Na świecie jest duzy wybór kursów w USA,Kanadzie, Australii i RPA. O wyborze kraju decydują indywidualne preferencje. Jesli ma to być krótki kurs, 1-4 tygodniowy, to z ekonomicznego punktu widzenia wybierzemy te w Europie. Jeśli chemy połączyć go z wypoczynkiem na słońcu i plaży, idealny będzie kurs na Malcie, Cyprze, czy Turcji. Jeśli chcemy połączyć kurs z pracą lub studiami, prawdopodobnie wybierzemy Wielką Brytanię lub Irlandię.

Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki kursów, oraz do składania zapytań odnośnie intresesujących Państwa ofert.

      Wyszukaj kurs


Język

     
Wiek


Kraj


Miasto
Biuro Edulingus kompetentnie zorganizuje angielski po angielsku.
Copyright © 2011 EduLingus | designed by DWG Design


EduLingus. Turystyka i Edukacja ul. Dunska 60/1, 71-795 Szczecin, Polska
NIP 8511277439, REGON 812625674